interneto svetainė


montemelli

projektas


pagrindinis tikslas - atnaujinti esamą interneto svetainę taip, kad ji atspindėtų Monte Melli prekės ženklo įvaizdį, sukurti unikalų dizainą ir supaprastinti lankytojo naršymą joje. svetainėje turi būti naudojamos modernios animacijos, įdiegta patogi turinio valdymo sistema, o svetainės krovimo greitis negali viršyti 3s, net puslapiuose kuriuose yra 100 ir daugiau nuotraukų.

papildomi uždaviniai: „coming soon“ puslapis, prisitaikantis dizainas, tinkamumas visoms modernioms naršyklėms, bazinis SEO, nuotraukų išsaugojimo, panaudojus kontekstinį meniu, draudimas.

paslaugos


  • šablonas
  • maketas
  • front-end programavimas
  • back-end programavimas
  • bazinis SEO
  • greičio optimizavimas

nuoroda


montemelli.com

sukūrimo data


2018.05

spalvų paletė


#f2f2f2

#002842

tipografija


Brandon Grotesque

(antraštė 15px-80px)

Montserrat

(pagrindinis 13px)

naudotos technologijos


rezultatas


sukurta unikali, greita, prisitaikančio prie įvairių ekrano dydžių interneto svetainė. svetainėje atliktas bazinis SEO optimizavimas, užsakovui sukurtos instrukcijos kaip naudotis patogia TVS, kurios dėka jis galės keisti viską: galerijas, tekstus, pridėti naujus puslapius ir pan.

apsaugant intelektinę nuosavybę ant nuotraukų negalima paspausti dešiniojo pelės mygtuko, kuris leisdavo išsaugoti paveikslus. Kad klientas galėtų pats stebėti ir analizuoti savo lankytojų srautą jam buvo sukurta Google Analytics paskyra.

interneto-svetaines-montemelli-mobile

kiti projektai


gld-interneto-svetaine akripas-interneto-svetaine